airhimic

AW1020DW
Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza

Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza to eleganckie i nowoczesne urządzenie, z zaawansowaną technologią w przystępnej cenie.

HBP

DLACZEGO POWINNIŚMY STOSOWAĆ
OCZYSZCZACZE POWIETRZA?

Większość czasu spędzamy w pomieszczeniach, w których narażeni jesteśmy na działanie różnego rodzaju substancji znajdujących się w powietrzu. Długofalowe działanie zanieczyszczeń na organizm człowieka objawia się złym samopoczuciem i może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. Poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach może być 100 wyższy od stężenia w powietrzu na zewnątrz.

Poprawa samopoczucia odczuwana jest natychmiast po zastosowaniu urządzenia HB AW 2 w 1. Powietrze zostaje oczyszczone z roztoczy, szkodliwych mikroorganizmów oraz alergenów i nawilżone. Równoczesne nawilżenie i oczyszczenie powietrza możliwe jest dzięki zastosowaniu wody jako filtra.

Oczyszczanie powietrza z alergenów

Środowisko, w którym żyjemy pełne jest pyłków kwiatowych, alergenów
i wielu innych zanieczyszczeń stanowiących przyczyny różnego typu alergii lub astmy. Skutecznym sposobem zmniejszenia ich ilości w naszym otoczeniu jest zastosowanie nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza marki HB.

Urządzenie to zapewni Twoim Bliskim czyste i zdrowe powietrze, dzięki czemu nie będą oni narażeni na czynniki powodujące alergie i choroby dróg oddechowych.

Roztocza

Roztocza są wszechobecne choć zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka. Gromadzą się w dywanach, zasłonach, obiciach mebli a nawet w pluszowych przytulankach. Najwięcej jest ich jednak w naszej pościeli. Z badań wynika, że liczba roztoczy w jednym łóżku może wynosić nawet 2 miliony. Powodują wiele poważnych dolegliwości, ale szczególnie niebezpieczne są dla małych dzieci i alergików.

Działanie nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza marki HB w sposób radykalny zredukuje liczbę roztoczy w naszym otoczeniu.

Dym papierosowy

Szkodliwość dymu papierosowego nie budzi niczyich wątpliwości. Badania dowodzą, że szczególnie narażone na negatywne skutki wdychania substancji toksycznych zawartych w dymie papierosowym są osoby będące biernymi palaczami. Najgroźniejsze możliwe konsekwencje przebywania w zadymionym pomieszczeniu to choroba wieńcowa, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca, miażdżyca, a także choroby układu oddechowego – astma i gruźlica.

Urządzenia marki HB umożliwiają oczyszczenie powietrza z niepożądanych zanieczyszczeń i nieprzyjemnego zapachu.

Jonizowanie powietrza

Proces jonizowania powietrza neutralizuje szkodliwe jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym — jonami życia. Skutecznie niweluje bezsenność i duszności oraz wzmacnia ogólną odporność na infekcje.

W pomieszczeniu, w którym pracuje urządzenie, lepiej się śpi
i szybciej wypoczywa. Szczególnie cenne jest jonizowanie powietrza w czasie snu, po dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia, w którym wypoczywamy.

Wietrzenie zapewnia odpowiednią koncentrację tlenu, który jest potem lepiej przyswajalny dzięki jonom ujemnym wytwarzanym przez jonizator. Dodatkowo jonizator powietrza wspomaga proces oczyszczania powietrza.

WYSYCHANIE DREWNIANYCH
PRZEDMIOTÓW

Zbyt niska wilgotność powietrza powoduje, że nasze drewniane meble i podłogi rozsychają się, wyroby skórzane pękają, a tkaniny stają się sztywne. Receptą na to jest zastosowanie nawilżacza, który podniesie poziom wilgotności w pomieszczeniu.

WYSYCHANIE ROŚLIN
DONICZKOWYCH

Jedną z głównych przyczyn słabego wzrostu roślin doniczkowych jest zbyt niska wilgotność powietrza w pomieszczeniach, w których rośliny są hodowane. Optymalny poziom wilgotności to 40 – 60, a w niektórych przypadkach nawet 80 % RH.

Zbyt niska wilgotność powoduje utratę przez rośliny wody w procesie transpiracji. Efektem tego jest żółknięcie i wysychanie liści, a jeżeli stan taki jest długotrwały nawet obumarcie całej rośliny.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

BSS (Biological Silver Stone)

BSS (Biological Silver Stone)  to specjalnie stworzona formuła na bazie cząsteczek srebra. Zawarte we wkładzie BSSF molekuły srebra przenikają do wody w zbiorniku i zapobiegają rozwojowi bakterii, wirusów, pleśni i grzybów.

Wkład BSSF dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i odbarwianiu się tworzywa, z którego wykonane jest urządzenie.

RPT (Rotating Plates Technology)

RPT (Rotating Plates Technology) to unikalna technologia oczyszczania i nawilżania powietrza oparta na obrotowym walcu zbudowanym z wielu połączonych ze sobą talerzy. Dzięki wykorzystaniu jako filtra wody, urządzenie oczyszcza zasysane powietrze z kurzu, roztoczy, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego itp. mikrocząsteczek a następnie, przepuszczając je pomiędzy wilgotnymi talerzami, nawilża je.
Urządzenie posiada możliwość opcjonalnego zastosowania filtrów HEPA, podnoszących efektywność procesu oczyszczania powietrza

AW1020DW
Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza

PARAMETRY TECHNICZNE

 •  3 moce nawilżania i oczyszczania powietrza plus tryb AUTO
 • Elektroniczny higrometr
 • Elektroniczny TIMER – możliwość ustawienia czasu pracy w zakresie od 1 do 8 h
 • Wyświetlacz LED pokazujący aktywne funkcje oraz poziom wilgotności w pomieszczeniu
 • Funkcja jonizatora powietrza
 • Możliwość zastosowania filtra HEPA (opcjonalnie)
 • Tryb pracy nocnej – SLEEP
 • Podświetlenie panelu sterowania – lampka nocna
 • Pojemność zbiornika 2,2 l
 • Wydajność do 200 ml/h (120 m3/h)
 • Max. czas pracy przy najwyższej wydajności 11 h
 • Automatyczne wyłączanie po opróżnieniu zbiornika
 • Wyjątkowo cichy – 25 dB (A)
Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Znaki towarowe są własnością HB Polska lub własnością odpowiednich firm.
Powierzchnia pomieszczenia

Zaleca się stosowanie oczyszczacza
w pomieszczeniach do 30 m2.

ZESTAW WKŁADÓW FILTRUJĄCYCH AWHF102

 • Wkład filtrujący HEPA usuwa z powietrza nawet do 99,97 % niewidocznych dla ludzkiego oka zanieczyszczeń o wielkości od 0,3 mikrona, tj. alergeny, roztocza, dym papierosowy, sierść zwierzęca itp. Powierzchnia wkładu pokryta specjalną warstwą antybakteryjną
 • Zestaw przeznaczony do użycia w modelu AW1020DW

WKŁAD BSSF

 • BSS (Biological Silver Stone) to specjalnie stworzona formuła na bazie cząsteczek srebra. Zawarte we wkładzie BSSF molekuły srebra przenikają do wody w zbiorniku i zapobiegają rozwojowi bakterii, wirusów, pleśni i grzybów.
  Wkład BSSF dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i odbarwianiu się tworzywa, z którego wykonane jest urządzenie.
  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?