airhimic

AW1015DW
Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza

Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza to urządzenie, które równocześnie nawilża powietrze i oczyszcza je z kurzu, roztoczy, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego itp. mikrocząsteczek.

 

HBP

DLACZEGO POWINNIŚMY STOSOWAĆ
OCZYSZCZACZE POWIETRZA?

Większość czasu spędzamy w pomieszczeniach, w których  jesteśmy poddani działaniu powietrza o określonej wilgotności i stężeniu zanieczyszczeń, które działają drażniąco na nasz organim. Negatywny wpływ zanieczyszczeń objawia się złym samopoczuciem i może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem.

Poprawa samopoczucia i ustąpienie uporczywych objawów odczuwane jest natychmiast po zastosowaniu urządzenia HB AW 2 w 1. Powietrze zostaje oczyszczone z roztoczy, szkodliwych mikroorganizmów oraz alergenów i równocześnie nawilżone. Dodatkowo powietrze zostaje nawilżone. Opcjonalnie można zastosować wkład BSS, który zawiera w sobie molekuły srebra. Wkład BSS zapobiega rozwojowi bakterii, wirusów, pleśni i grzybów oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i odbarwianiu się tworzywa, z którego wykonane jest urządzenie.

Oczyszczanie powietrza z alergenów

Środowisko, w którym żyjemy pełne jest pyłków kwiatowych, alergenów i wielu innych zanieczyszczeń stanowiących przyczyny różnego typu alergii lub astmy. Skutecznym sposobem zmniejszenia ich ilości w naszym otoczeniu jest zastosowanie nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza marki HB.

Urządzenie to zapewni Twoim bliskim czyste i zdrowe powietrze, dzięki czemu nie będą oni narażeni na działanie czynników wywołujących alergie i choroby dróg oddechowych.

Roztocza

Roztocza są wszechobecne choć zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka. Gromadzą się w dywanach, zasłonach, obiciach mebli a nawet w pluszowych przytulankach. Najwięcej jest ich jednak w naszej pościeli. Z badań wynika, że liczba roztoczy w jednym łóżku może wynosić nawet 2 miliony. Powodują wiele poważnych dolegliwości, ale szczególnie niebezpieczne są dla małych dzieci i alergików.
Działanie nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza marki HB w sposób radykalny redukuje liczbę roztoczy, bakterii, wirusow, alergenów roślinnych i  odzwierzęcych w naszym otoczeniu.

Dym papierosowy

Szkodliwość dymu papierosowego nie budzi niczyich wątpliwości. Badania dowodzą, że szczególnie narażone na negatywne skutki wdychania substancji toksycznych zawartych w dymie papierosowym są osoby będące biernymi palaczami. Najgroźniejsze możliwe konsekwencje przebywania w zadymionym pomieszczeniu to choroba wieńcowa, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca, miażdżyca, a także choroby układu oddechowego – astma i gruźlica.

Urządzenia marki HB umożliwiają oczyszczenie powietrza z niepożądanych zanieczyszczeń i nieprzyjemnego zapachu.

Jonizowanie powietrza

Proces jonizowania powietrza neutralizuje szkodliwe jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym — jonami życia. Skutecznie niweluje bezsenność i duszności oraz wzmacnia ogólną odporność na infekcje.

W pomieszczeniu, w którym pracuje urządzenie, lepiej się śpi i szybciej wypoczywa. Szczególnie cenne jest jonizowanie powietrza w czasie snu, po dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia, w którym wypoczywamy.

Wietrzenie zapewnia odpowiednią koncentrację tlenu, który jest potem lepiej przyswajalny dzięki jonom ujemnym wytwarzanym przez jonizator. Dodatkowo jonizator powietrza wspomaga proces oczyszczania powietrza.

WYSYCHANIE DREWNIANYCH
PRZEDMIOTÓW

Zbyt niska wilgotność powietrza powoduje, że nasze drewniane meble i podłogi rozsychają się, wyroby skórzane pękają, a tkaniny stają się sztywne. Receptą na to jest zastosowanie nawilżacza, który podniesie poziom wilgotności w pomieszczeniu.

WYSYCHANIE ROŚLIN
DONICZKOWYCH

Jedną z głównych przyczyn słabego wzrostu roślin doniczkowych jest zbyt niska wilgotność powietrza w pomieszczeniach, w których rośliny są hodowane. Optymalny poziom wilgotności to 40 – 60, a w niektórych przypadkach nawet 80 % RH.
Zbyt niska wilgotność powoduje utratę przez rośliny wody w procesie transpiracji. Efektem tego jest żółknięcie i wysychanie liści, a jeżeli stan taki jest długotrwały nawet obumarcie całej rośliny.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

AHT (AirWick Humidifying Technology)

AHT (AirWick Humidifying Technology) to technologia oczyszczania i nawilżania powietrza oparta na specjalnym wkładzie oczyszczająco – nawilżającym AirWick. Dzięki wyjątkowej konstrukcji wkładu woda pochłaniana jest ze zbiornika do jego wnętrza na zasadzie „gąbki”. Zasysane powietrze przechodząc przez bardzo gęstą strukturę wkładu oczyszcza się z kurzu, roztoczy, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego itp. mikrocząsteczek, a równocześnie zostaje nawilżone przez cząsteczki wody znajdujące się we wkładzie.

AW1015DW
Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza

PARAMETRY TECHNICZNE

 • 3 moce oczyszczania / nawilżania powietrza – tryb pracy ciągłej
 • Elektroniczny higrostat – 3 ustawienia poziomu żądanej wilgotności 40, 50 i 60 % RH – tryb pracy AUTO
 • Elektroniczny TIMER – możliwość ustawienia czasu pracy na 1, 4 i 8 h
 • Wyświetlacz LED pokazujący aktywne funkcje oraz aktualną i żądaną wilgotność powietrza w pomieszczeniu
 • Wkład oczyszczająco – nawilżający „AirWick”
 • Możliwość stosowania aromaterapii
 • Pojemność zbiornika 2,2 l.
 • Wydajność do 150 ml/h
 • Max. powierzchnia pomieszczenia 15 m2
 • Max. czas pracy przy najwyższej wydajności 14,5 h
 • Automatyczne wyłączanie po opróżnieniu zbiornika
 • Wyjątkowo cichy – 25 dB (A)
Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Znaki towarowe są własnością HB Polska lub własnością odpowiednich firm.
Powierzchnia pomieszczenia

Zaleca się stosowanie oczyszczacza
w pomieszczeniach do 15 m2.

ZESTAW WKŁADÓW FILTRUJĄCYCH AWHF107

Wkład oczyszczająco – nawilżający AirWick przeznaczony do użycia w nawilżaczach z funkcją oczyszczania powietrza: AW1010DW, W1015DW.

Dzięki wyjątkowej konstrukcji wkładu Airwick woda pochłaniana jest ze zbiornika do jego wnętrza na zasadzie „gąbki”. Zasysane powietrze przechodząc przez bardzo gęstą strukturę wkładu oczyszcza się z kurzu, roztoczy, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego itp. mikrocząsteczek, a równocześnie zostaje nawilżone przez cząsteczki wody znajdujące się we wkładzie.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?