Jakie są symptomy choroby wywołanej pleśnią?

 

Czy jesteś w stanie rozpoznać co jest przyczyną Twojego złego smopoczucia- przeziębienie, infekcja wirusowa a może działanie pleśni?

Pleśń może być przyczyną poważnych problemów ze zdrowiem, zwłaszcza jeśli jesteśmy narażeni na jej działanie w domu lub miejscu pracy.  Pleśń jest bardzo sprytnym alergenem i jej śladowe ilości można znaleźć niemalże wszędzie. Szczególnie korzystne warunki do jej rozwoju panują w wilgotnym klimacie.

Kolonie pleśni rozrastają się poprzez uwalnianie do powietrza niewidocznych dla oka zarodników, które wdychamy do naszego organizmu razem z powietrzem. Pleśń również dostane się do naszego organizmu po dotknięciu zainfekowanych powierzchni. Do sygnałów, które daje nam nasz organizm  cierpiący z powodu działania na niego pleśni należą:

  1. Problemy w oddychaniu- najbardziej popularny symptom, który polega na problemach z głębokim oddychaniem, kaszlu, zatkanym nosie i świszczącym oddechu.
  2. Zaburzenia działania układu pokarmowego – biegunka, bóle brzucha, mdłości i brak apetytu.
  3. Ból mięśni – może być zlokalizowany w różnych częściach ciała i objawiać się w skurczach lub ostrym przeszywającym bólu, nie będącym konksekwencją stresu lub wysiłku fizycznego.
  4. Mrowienie, drętwienie lub drżenie kończyn – często objwia się uczuciem szpilek i igieł w kończynach.
  5. Obniżenie nastroju
  6. Bóle głowy, zaczerwienione, swędzące oczy.

 

Jak zawsze rekomendujemy kontakt z lekarzem specjalistą celem potwierdzenia diagnozy.

 

Airfree to marka, która za cel stawia sobie troskę o zdrowie całej rodziny. W naszej ofercie znajdują się oczyszczacze powietrza, które działają w oparciu o technologię termodynamicznej sterylizacji TSS, która polega na spalaniu szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Produkty stosowane są z powodzeniem na całym świecie m.in. w domach, przedszkolach i ośrodkach opieki medycznej. 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami pod linkiem: http://oczyszczaczepowietrza.pl/produkty/

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?