Airfree a zdrowie

Close-up portrait of a beautiful sleeping baby

Sprawia ulgę osobom cierpiącym na astmę i alergię

Urządzenie szczególnie polecane dla osób z chorobami dróg oddechowych takich jak astma, rożnego typu alergie. Jeżeli masz w mieszkaniu problem z pleśnią, grzybem, wilgocią warto zastanowić się nad zakupem tego oczyszczacza. Co przemawia za tym by go zakupić? Airfree eliminuje mikroorganizmy z powietrza takie jak grzyby, roztocza, wirusy, bakterie, alergeny zwierząt.

Close-up portrait of a beautiful sleeping baby

Pleśń w domu

Piwnice i strychy ze względu na specyficzne warunki klimatyczne są szczególnie narażone na powstawanie pleśni i grzybów. Stosując AIRFREE można ograniczyć to niekorzystne zjawisko, a w niektórych przypadkach całkowicie je wyeliminować. Stosując AIRFREE w kuchniach i spiżarniach można zmniejszyć powstawanie pleśni na jedzeniu. Nikt nie lubi widoku pleśni na serze, chlebie czy owocach. AIRFREE redukuje także organiczne zapachy.

Portrait of smiling middle-aged couple looking face to face --- Image by © Oliver Rossi/Corbis

Chroni osoby starsze

Zanieczyszczone powietrze jest bardzo często przyczyną wystąpienia wielu nieprzyjemnych objawów zdrowotnych szczególnie dla osób starszych z obniżoną odpornością

Close-up portrait of a beautiful sleeping baby

Chroni przyszłe matki i małe dzieci

Badania przygotowane przez Uniwersytet w Virginii pokazują, że dzieci narażone od najmłodszych lat na alergeny roztoczy, mają większe szanse na rozwój astmy. Airfree eliminuje powstające w powietrzu alergeny roztoczy.

Przeczytaj ciekawe artykuły

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?