Problem

zaczyna się

od powietrza,

którym oddychasz w domu

Około 90% naszego czasu spędzamy we wnętrzach, w których zanieczyszczenie powietrza może osiągnąć poziom nawet 100 razy wyższy niż poziom zanieczyszczenia mierzony na ulicy.

Powietrze w naszych domach jest nasycone drobnoustrojami szkodliwymi dla naszego zdrowia takimi jak: pleśń, roztocza kurzu, wirusy i bakterie odpowiedzialne za szereg chorób oraz alergii układu oddechowego.

Dzięki opatentowanej technologii urządzenie Airfree®  eliminuje 99,99% mikrobiologicznych zanieczyszczeń powietrza, gwarantując tym samym o wiele lepszą jego jakość.

Oczyszczanie powietrza Airfree

Co niszczy oczyszczacz Airfree?

Roztocza

Roztocza a także ich odchody są głównym problemem wielu alergików. Są jednym z najbardziej pospolitych alergenów. Roztocza bardzo trudno wyeliminować. Jednakże dzięki technologii TSS jesteśmy w stanie je skutecznie usuwać!

Ozon

Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza o 26%, ponadto urządzenie nie wytwarza ozonu. Ozon jest bardzo szkodliwy dla naszych płuc oraz powoduje podrażnienia gardła.
Stanowi też realną groźbę dla rozwoju astmy.

Pyłki roślin

Każdy alergik wie co to oznaczają dla niego pyłki roślin szczególnie w okresie wiosenno-letnim! Airfree likwiduje alergeny zapewniając nam w ten sposób spokój.

Wirusy i bakterie

Wirusy i bakterie unoszą się w powietrzu, którym oddychamy. Dzięki Airfree, który spali je wewnątrz ceramicznego rdzenia, będziemy mogli cieszyć się zdrowym powietrzem w naszym domu.

Zarodniki pleśni i grzybów

Oczyszczacz skutecznie niszczy obecne w powietrzu pleśnie, grzyby oraz ich zarodniki, które są przyczyną alergii.

Nieprzyjemne zapachy organiczne

Airfee zapewni nam powietrze bez nieprzyjemnych zapachów.

Produkty Airfree

Seria IRIS

Seria LOTUS

Airfree przekonał już do siebie

niezliczoną liczbę rodzin w ponad 45 krajach

eco

Opatentowana technologia

Oczyszczacze Airfree jako jedyne wykorzystują innowacyjną technologię TSS. Ceramiczny rdzeń wewnątrz urządzenia, po rozgrzaniu do 200°C spala wszystkie niepożądane mikroorganizmy i zanieczyszczenia z powietrza. Technologia TSS znajduje swoje zastosowanie w aż 50 krajach.

brak

Nie wymaga konserwacji

Dzięki wykorzystaniu technologii TSS, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej konserwacji. Największą zaletą jest brak potrzeby wymiany filtrów, które po zużyciu skażone są licznymi chorobotwórczymi bakteriami, a co więcej są bardzo kosztowne, ponieważ ich wymiana w standardowych oczyszczaczach to wydatek rzędu kilkuset złotych.

ozon

Nie uwalnia ozonu ani jonów

Oczyszczacze powietrza Airfree nie wydzielają ozonu ani jonów, które szkodzą środowisku naturalnemu, co więcej szczegółowe badania wykazały, że oczyszczacze obniżają stężenie ozonu w powietrzu aż o 26%

maly

Mały, przenośny

Waga oczyszczaczy nie przekracza 2kg, co ułatwia jego transport, natomiast dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza podczas codziennego użycia.

energia

Niskie zużycie energii

Urządzenie pobiera nie więcej prądu niż 60W żarówka, dlatego jest przyjazne środowisku i nie odbije się znacząco na rachunkach za prąd.

cicho

Całkowicie bezgłośne

Airfree nie ma turbin ani wentylatorów, co skutkuje kompletnie bezgłośną pracą. Nie przeszkadza w odpoczynku i nie zakłóca snu Tobie ani Twojemu dziecku.

light

Oświetlenie nocne

Wnętrze urządzenia jest wyposażone w antystersowe światło występujące w 9 kolorach: pomarańczowy, czerwony, żółty, różowy, zielony, fioletowy, niebieski, biały oraz ciemnoniebieski

nagr

Nagradzany projekt

Oprócz wysokiej efektywności, oczyszczacze Airfree charakteryzują się ciekawym designem, za co niejednokrotnie zostały nagradzane. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, stanowiąc ciekawe dopełnienie pomieszczeń.

W jaki sposób Airfree oczyszcza powietrze?

Urządzenia Airfree

Poprawia jakość Twojego życia

Zależy nam na używaniu tylko filtrowanej wody i możliwie najzdrowszej żywności. Dlaczego więc nie mielibyśmy również zwracać uwagę na powietrze, którym oddychamy?

Wysoka wydajność

Skuteczność oczyszczaczy Airfree została udowodniona przez portugalski Narodowy Instytut Inżynierii, Technologii i Innowacji, oraz przez inne międzynarodowe laboratoria. Usuwa nawet 99,99% zanieczyszczeń obecnych w powietrzu w naszych domach. Efektywnie usuwa bakterie, wirusy, zarodniki pleśni, kurz, nieprzyjemne zapachy i alergeny.

Zapobiega rozwojowi pleśni

Skuteczność urządzenie udowodniono podczas testu z użyciem truskawki, trwającym 10 dni. W pomieszczeniu nr 1 wykorzystano oczyszczacz powietrza Airfree, natomiast w drugim nie zastosowano żadnych czynników polepszających jakość powietrza. Owoc z pomieszczenia nr 1 nadal jest świeży, natomiast truskawka z pomieszczenia nr 2 spleśniała.

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?