Seria T

Oczyszczacz powietrza

Airfree T40 to niezawodny oczyszczacz powietrza, który jako jedyne urządzenie na rynku ma tak wysoką skuteczność. Rewelacyjne efekty zostały uzyskane dzięki zastosowaniu technologii TSS. Wewnątrz urządzenia umieszczony został ceramiczny rdzeń, który rozgrzewając się do 200ºC niszczy większość mikroorganizmów znajdujących się w przepływającym powietrzu. Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, a drobnoustroje zostają spalone. Pracując przez cały czas, urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu niemal sterylne warunki. Praca T40 nie ma wpływu na temperaturę panującą w pomieszczeniu, ponieważ powietrze po oczyszczeniu przechodzi przez komorę chłodzenia.

Airfree usuwa z powietrza bakterie, wirusy, roztocza, kurz, alergeny, grzyby i pleśnie wraz z zarodnikami. Działanie oczyszczacza przydatne jest w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki i kuchnie, oraz w miejscach o bardzo rygorystycznych zaleceniach dotyczących jakości powietrza, takich jak muzea, archiwa i szpitale. Testy laboratoryjne przeprowadzone w warunkach szpitalnych przez INETI wykazują, że Airfree niszczy 85% pleśni oraz 81% bakterii.

Airfree T 40 WHITE

Rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni 16 m²

Airfree T 40 BLACK

Rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni 16 m²

Co składa się na oczyszczacz Airfree T 40?

  • Ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów
  • Komora chłodzenia – ochładza powietrze i oddaje je do otoczenia
  • Dioda – włącza i wyłącza urządzenie
  • Wysoka wydajność – 16 m²
  • Nowoczesny design
  • Energooszczędność – 33W
  • Redukcja ozonu o 26%

10-dniowy test z truskawką

Skuteczność urządzenie udowodniono podczas testu z użyciem truskawki, trwającym 10 dni. W pomieszczeniu nr 1 wykorzystano oczyszczacz powietrza Airfree, natomiast w drugim nie zastosowano żadnych czynników polepszających jakość powietrza. Owoc z pomieszczenia nr 1 nadal jest świeży, natomiast truskawka z pomieszczenia nr 2 spleśniała.

Airfree przekonał już do siebie

niezliczoną liczbę rodzin w ponad 45 krajach

eco

Opatentowana technologia

Oczyszczacze Airfree jako jedyne wykorzystują innowacyjną technologię TSS. Ceramiczny rdzeń wewnątrz urządzenia, po rozgrzaniu do 200°C spala wszystkie niepożądane mikroorganizmy i zanieczyszczenia z powietrza. Technologia TSS znajduje swoje zastosowanie w aż 50 krajach.

brak

Nie wymaga konserwacji

Dzięki wykorzystaniu technologii TSS, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej konserwacji. Największą zaletą jest brak potrzeby wymiany filtrów, które po zużyciu skażone są licznymi chorobotwórczymi bakteriami, a co więcej są bardzo kosztowne, ponieważ ich wymiana w standardowych oczyszczaczach to wydatek rzędu kilkuset złotych.

ozon

Nie uwalnia ozonu ani jonów

Oczyszczacze powietrza Airfree nie wydzielają ozonu ani jonów, które szkodzą środowisku naturalnemu, co więcej szczegółowe badania wykazały, że oczyszczacze obniżają stężenie ozonu w powietrzu aż o 26%

maly

Mały, przenośny

Waga oczyszczaczy nie przekracza 2kg, co ułatwia jego transport, natomiast dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza podczas codziennego użycia.

energia

Niskie zużycie energii

Urządzenie pobiera nie więcej prądu niż 60W żarówka, dlatego jest przyjazne środowisku i nie odbije się znacząco na rachunkach za prąd.

cicho

Całkowicie bezgłośne

Airfree nie ma turbin ani wentylatorów, co skutkuje kompletnie bezgłośną pracą. Nie przeszkadza w odpoczynku i nie zakłóca snu Tobie ani Twojemu dziecku.

light

Oświetlenie nocne

Wnętrze urządzenia jest wyposażone w antystersowe światło występujące w 9 kolorach: pomarańczowy, czerwony, żółty, różowy, zielony, fioletowy, niebieski, biały oraz ciemnoniebieski

nagr

Nagradzany projekt

Oprócz wysokiej efektywności, oczyszczacze Airfree charakteryzują się ciekawym designem, za co niejednokrotnie zostały nagradzane. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, stanowiąc ciekawe dopełnienie pomieszczeń.

Kontakt

Napisz do Nas

Wysyłanie

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?